Онко портал » Про нас

Про нас

Чому ми створили цей портал.

Якщо ви відкрили  цю сторінку,  у вас є на це  причина. Можливо, ви дізналися про хворобу когось з близьких  чи друзів.  А можливо, вас самого насторожили  підозрілі симптоми або ж лікарі  назвали  сьогодні вам  цей  діагноз. Знайте, тут вам хочуть допомогти.  Ми створили наш  портал саме для того, аби люди, які зіштовхнулися зі словом «рак», змогли знайти для себе всю необхідну інформацію. Адже, хто поінформований, той озброєний.
Наголошуємо: ми не даємо порад щодо лікування, бо це може зробити тільки лікар. Але ми прагнемо розповісти вам про те, чого досягли медицина і наука у лікуванні саме такого виду раку,  як у вас чи  близьких вам людей. У матеріалах порталу ви не просто знайдете таку інформацію, а зможете побачити й почути, як цей шлях пройшли інші люди.  Як вони перемогли або навчилися жити з хворобою.  І, можливо, їхній досвід стане вам у нагоді.
Залиште позаду всі свої страхи, мобілізуйте свою силу і віру, щоб  почати непросту, але не безнадійну боротьбу з хворобою.  І ми впевнені, ви зможете!Руслана Холохоренко
04.03.2017 Руслана Холохоренко

Самое сложное испытание

Євгенія Гінзбург
17.02.2017 Євгенія Гінзбург

Реабилитация. Есть ли у вас план?

Ангеліна Шостак
17.01.2017 Ангеліна Шостак

Советы от “бывалой”
Перевірити наявність ліків


Популярні