Онко портал » Онкоцентр-навігатор: діагностуватимуть, підбиратимуть  план лікування і клініку

Онкоцентр-навігатор: діагностуватимуть, підбиратимуть  план лікування і клініку

10.02.2018

Баннер_общ_1200х630-1

Новий   –  Онко Консалтинг Центр відкрився у Києві  на  території Національного інституту раку, точніше,  у приміщенні адміністративного корпусу.  У центрі стверджують, що  володіють  повним арсеналом  найсучаснішого обладнання, методик і фахівців для  точної діагностики  онко.   Після обстеження у центрі не просто видають папірець з  діагнозом, а й     пропонують  пацієнтам схему терапії  і   навіть можуть підібрати заклад, де саме у його випадку можна отримати найефективніше лікування.

– Оптимальна схема лікування  розробляється мультидисциплінарним консиліумом лікарів, серед яких клінічні онкологи, лікарі вузької спеціалізації, радіологи і  хіміотерапевти,- розповів газеті «Сегодня»  головний лікар   Центру Сергій Одарченко. –  На вибір пацієнта можна буде підібрати  різні варіанти вирішення його проблеми, від вартісних до    менш дорогих, але  таких, що допоможуть в його  ситуації.

Що ще незвично  – команда центру обіцяє супровід пацієнта на всіх етапах його лікування.

Як це приживеться  в онкології, побачимо,  а поки що  для початку у центрі оголосили значні знижки на діагностичні обстеження.  До 16 лютого.

Всі статті розділу: "Без рубрики, Новини"
Руслана Холохоренко
04.03.2017 Руслана Холохоренко

Самое сложное испытание

Євгенія Гінзбург
17.02.2017 Євгенія Гінзбург

Реабилитация. Есть ли у вас план?

Ангеліна Шостак
17.01.2017 Ангеліна Шостак

Советы от “бывалой”
Перевірити наявність ліків


Популярні