Онко портал » Нова форма випуску таргетного препарату для лікування лімфом

Нова форма випуску таргетного препарату для лікування лімфом

Нова форма випуску таргетного препарату для лікування лімфомВ Європі схвалено застосування ритуксимабу для підшкірного введення при лікуванні пацієнтів з фолікулярною лімфомою і дифузною В-крупноклітинною лімфомою.

Фіксована доза ритуксимабу – 1400 мг – може вводитися підшкірно, що дозволить пацієнтам проводити менше часу в медичних центрах для отримання курсу лікування. Результати досліджень продемонстрували, що при підшкірній ін’єкції концентрація ритуксимабу в крові відповідала аналогічному показнику при стандартному внутрішньовенному введенні. Порівняння профілів побічних реакцій при підшкірній ін’єкції ритуксимабу та внутрішньовенному введенні цього препарату показали, що реакції у місці введення препарату в більшості випадків мали легкий або помірний ступінь тяжкості.

Готова до застосування підшкірна форма дозволяє значно скоротити час на приготування лікарського засобу та процедуру введення, що позитивно вплине на використання ресурсів медичних установ завдяки суттєвій економії часу персоналу.

Реєстрація в Європі базується, головним чином, на результатах базового дослідження SABRINA.

Під час аналізу ефективності за даними дослідження SABRINA було продемонстровано, що перехід з внутрішньовенного на підшкірний спосіб введення може бути виконаний без втрати ефективності.

Всі статті розділу: "Нове у лікуванні раку"
Руслана Холохоренко
04.03.2017 Руслана Холохоренко

Самое сложное испытание

Євгенія Гінзбург
17.02.2017 Євгенія Гінзбург

Реабилитация. Есть ли у вас план?

Ангеліна Шостак
17.01.2017 Ангеліна Шостак

Советы от “бывалой”
Перевірити наявність ліків


Популярні