Онко портал » У Чернігові студенти ініціювали рожевий флеш-моб “#Я пройшла. А ти?”!

У Чернігові студенти ініціювали рожевий флеш-моб “#Я пройшла. А ти?”!

18.10.2017

1243435500_090527_oda-m_01До Всеукраїнського дня боротьби з раком молочної залози 20 жовтня на території Чернігівського обласного онкологічного диспансеру стартує рожевий флешмоб «# Я пройшла. А ти?». Ініціаторами заходу є студенти Чернігівського національного технологічного університету та онкологи диспансеру.  Саме 20 жовтня вони створять «живу» масштабну рожеву стрічку і цим звернуться до всіх чернігівців –  щоб вони продовжили цю стрічку і пройшли огляд у  мамолога. Цього дня в онкодиспансері проходитиме день відкритих дверей і  обстежитися зможуть усі бажаючі.

Як акцентував увагу головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, Всеукраїнський день боротьби з раком грудей – це можливість привернути увагу спільноти до стану свого здоров’я.

– Цього дня ми намагатимемось нагадати про важливість своєчасної діагностики раку і можливості його подолання на ранніх стадіях. І ми хочемо, щоб жінки знали, що на Чернігівщині є спеціалізований медичний заклад,  досвідчені фахівці, є апаратура –і  усе це  дозволяє отримати комплексну допомогу, від високоякісної діагностики до лікування, – розповів лікар-онколог.

За дев’ять місяців 2017 року в Чернігівській області зареєстровано 231 випадок первинних захворювань на рак молочної залози, що на 7,2% нижче за показник  такого ж періоду 2016 року.

Всі статті розділу: "Новини"
Руслана Холохоренко
04.03.2017 Руслана Холохоренко

Самое сложное испытание

Євгенія Гінзбург
17.02.2017 Євгенія Гінзбург

Реабилитация. Есть ли у вас план?

Ангеліна Шостак
17.01.2017 Ангеліна Шостак

Советы от “бывалой”
Перевірити наявність ліків


Популярні