Онко портал » У Національному інституті раку презентували  нові проекти

У Національному інституті раку презентували  нові проекти

10.11.2017

фото кол

Національний інститут раку взяв активний курс на побудову сучасної онкологічної допомоги і свідченням цьому є нові проекти, які інститут планує неодмінно реалізувати. Про це під час зустрічі з медиками і журналістами заявила директор Інституту Олена Колесник.

У  провідному онкологічному закладі планують організувати першу школу сестринської майстерності. Як розповів лікар-гематолог Євген Кущевий необхідність навчання медичних сестер  стала очевидною, коли  медики взялися за освоєння  аутотрансплантацій.   Стало розуміло –   потрібні не лише  вміння лікаря, а й кваліфікація медичних сестер. До речі, у світі  медсестри, окрім освоєння загальних навиків професії, проходять ще й спеціалізацію.фото3

Медики планують, що школа діятиме на постійній основі,  запрошуватимуться авторитетні  викладачі, в томі числі, й зарубіжні, і пройти навчання  в ній зможуть  не лише працівники НІРу, а й інших онкологічних закладів з регіонів.

Ще один новий амбітний проект- створення Центру хірургічної майстерності. Як розповів хірург-онколог Олександр Стаховський йдеться, насамперед, про навчання малоінвазивним методикам – галузі хірургії, яка стрімко розвивається.   Працівники інституту є кураторами кількох курсів, які діють в  регіональних онкодиспансерах, але логічно, щоб в провідному лікувальному закладі був  власний центр навчання хірургічної майстерності.  Для цього є і майданчики, і фахівці висого рівня.

фото2

Поки що проекти  готуються до запуску, вони вимагають часу і коштів,  і працівники інституту   пропонують долучатися до них всім, хто небайдужий до розвитку вітчизняної онкології.фото1

Всі статті розділу: "Новини"
Руслана Холохоренко
04.03.2017 Руслана Холохоренко

Самое сложное испытание

Євгенія Гінзбург
17.02.2017 Євгенія Гінзбург

Реабилитация. Есть ли у вас план?

Ангеліна Шостак
17.01.2017 Ангеліна Шостак

Советы от “бывалой”
Перевірити наявність ліків


Популярні