Онко портал » Японська компанія подарувала  НІР апарат для гіпертермічної ліквідації пухлин

Японська компанія подарувала  НІР апарат для гіпертермічної ліквідації пухлин

10.11.2017

aparatПредставник компанії Ad Me Tech Co, Ltd,  передаючи обладнання, розповів історію його створення. Виявляється, у одного з співробітників компанії  на рак захворів син, хлопчика не вдалося врятувати, але батько поставив за мету  розробити  якийсь унікальний прилад для боротьби з онкохворобами. В основу розробки  було покладено вплив високих температур на ракові клітини і здатність їх руйнувати.

Перший зразок апарату було зроблено ще в 2003 році, той, що подарували  інституту раку, є вже третьою, останньою, модифікацією. Апарат має голку-провідник, яка під контролем КТ або УЗД підводиться безпосередньо до пухлини, а мікронагрівач забезпечує  локальне підвищення температури  її клітин.

– Цей метод   можна застосовувати при  гепатоцелюлярних карциномах,  пухлинах легень, молочної залози, шийки матки,  при деяких ураженнях кісток,- пояснив завідувач відділеня НІР Андрій Лукашенко. –  Методика давно відома і є різні виробники, але це обладнання     виграшне  оптимальним  розміром електроду і   можливістю постійно і точно контролювати тепловий режим.

Він також поінформував про те, що витратні матеріали  при використанні  апарату  досить вартісні    близько тисячі доларів  для однієї процедури, але компанія-виробник бере ці витрати на себе.

Обладнання було передане у межах партнерської благодійної програми і відбулося у Національному інституті раку.

Всі статті розділу: "Новини"
Руслана Холохоренко
04.03.2017 Руслана Холохоренко

Самое сложное испытание

Євгенія Гінзбург
17.02.2017 Євгенія Гінзбург

Реабилитация. Есть ли у вас план?

Ангеліна Шостак
17.01.2017 Ангеліна Шостак

Советы от “бывалой”
Перевірити наявність ліків


Популярні