Онко портал » Публікації
yevgeniy_gonchar
09.05.2018

Чи завжди копія оригінального препарату є саме його копією, а не чимось просто схожим на нього і що варто знати пацієнту, якому призначили лікування дженериком. Про це розповідає член Громадської Ради при Міністерстві охорони здоров”я Євгеній Гончар.

хірург2
24.04.2018

Російський хірург-онколог Андрій Павленко місяць тому дізнався, що має термальну стадію раку шлунку. Лікар прийняв рішення на власному прикладі показати як це – боротися з важкою хворобою. На одному з сайтів він веде власний блог, де описує всі свої дії, ділиться своїм досвідом.

2
02.03.2018

Це вже майже стало традицією – щороку в перші дні весни onco.com.ua разом з громадською організацією «Амазонки» проводять у Київському міському онкологічному центрі такі зустрічі. З перукарями, візажистами і цікавими гостями.

шамрай
26.02.2018

Для закупівлі хіміопрепаратів для лікування жінок з агресивною формою раку грудей на Вінниччині цьогоріч виділили 15 млн грн – а це вдвічі більше, ніж минулоріч область змогла замовити цих же препаратів за квотами МОЗ. Тільки от придбати ліки для пацієнток в області не можуть.

IMG_7200
07.02.2018

«Всі ми не дуже любимо зміни, тим більше, якщо вони несподівані і драматичні. А саме так відбувається, коли життя змінює онкологічний діагноз. І це вимагає сил, ресурсів і стійкості. Сьогодні ми б хотіли показати, де можна ці сили і ресурси взяти», – так почала Школу пацієнток «Новий рік – нові можливості» співзасновниця БФ «Лаванда» Людмила […]

агне1
30.01.2018

Агне Зуокене – бізнес-вумен, самостійний політик і дружина тричі міра Вільнюса. Але її популярність в Литві пояснюється не цим – сімнадцять років тому вона стала ініціатором громадського руху, завдяки якому в її країні різко виросла виживаність жінок з раком грудей.


Руслана Холохоренко
04.03.2017 Руслана Холохоренко

Самое сложное испытание

Євгенія Гінзбург
17.02.2017 Євгенія Гінзбург

Реабилитация. Есть ли у вас план?

Ангеліна Шостак
17.01.2017 Ангеліна Шостак

Советы от “бывалой”
Перевірити наявність ліків


Популярні