Онко портал » Як лікувати рак шийки матки

Як лікувати рак шийки матки

Як лікувати рак шийки матки

Методи лікування раку шийки матки залежать від стадії і загального стану жінки. На ранніх стадіях, найкращим методом лікування є операція з видалення пухлини. На пізніх стадіях, лікування проводять ліками (хіміотерапія) та опроміненням (радіотерапія,променева терапія).

Лікування раку шийки матки на стадії

На 1стадії, як правило, проводиться операція. У випадках ракових пухлин, які не проростають глибоко в шийку матки, можливі кріодіструкція пухлини, припікання лазером або електрокоагуляція. Ці процедури дуже малотравматичні і добре переносяться усіма жінками. Якщо пухлина проростає в глибину шийки матки, в матку або в піхві, може знадобитися операція з повного видалення матки, шийки матки, маткових труб і яєчників, а також прилеглих лімфатичних вузлів. Після операції може бути призначений курс опромінення (променевої терапії) тривалістю в кілька тижнів. Це знижує вірогідність повторного розвитку пухлини.

Лікування раку шийки матки на 2, 3, 4 стадіях

На 2, 3 та 4 стадіях, основним методом лікування раку шийки матки є поєднання хіміотерапії і променевої терапії. Така комбінація значно підвищує ефективність лікування.

Всі статті розділу: "Рак шийки матки"
Руслана Холохоренко
04.03.2017 Руслана Холохоренко

Самое сложное испытание

Євгенія Гінзбург
17.02.2017 Євгенія Гінзбург

Реабилитация. Есть ли у вас план?

Ангеліна Шостак
17.01.2017 Ангеліна Шостак

Советы от “бывалой”
Перевірити наявність ліків


Популярні