Онко портал » Як лікувати рак легенів

Як лікувати рак легенів

Як лікувати рак легенів

Після повного обстеження та діагностики призначається лікування. Курс лікування буде залежати від розміру пухлини, ступеню поширення метастазів, місця розташування самої пухлини, стану здоров’я пацієнта.

Хірургічне лікування

Застосовується при лікуванні недрібноклітинного раку легенів. Під час операції видаляється сама пухлина з частиною легені або разом з легенею, також в ході втручання – якщо необхідно – видаляються реґіонарні лімфовузли.

Променева терапія

Променева терапія – другий за ефективністю метод лікування раку легенів. Це лікування за допомогою іонізуючого опромінення. Головне завдання променевої терапії – чинити максимальний вплив на пухлину при мінімальному впливу на здорові тканини. Сучасні апарати для променевої терапії – так звані лінійні прискорювачі – дають змогу проводити лікування максимально ефективно та безпечно. При складанні індивідуального плану терапії лікар максимально точно визначає місце пухлинного процесу і спрямовує промінь у вірному напрямку та на потрібну глибину. Тривалість сеансу – кілька хвилин. При цьому пацієнт не має ніяких неприємних відчуттів.

Хіміотерапія

В організм вводяться ліки, які здатні впливати на ріст та розвиток пухлинних клітин. В при лікуванні недрібноклітинного раку легенів застосовуються так звана таргетна, або цільова терапія. Препарати, які розпізнають і діють виключно на пухлинні клітини, і при цьому не пошкоджують здорові.

Перевага хіміотерапевтичного методу – у його системності. За допомогою хіміотерапії можна контролювати вогнища маленького розміру, які не виявляються під час різних діагностичних процедур і які не піддаються іншим методам лікування.

Всі статті розділу: "Рак легенів"
Руслана Холохоренко
04.03.2017 Руслана Холохоренко

Самое сложное испытание

Євгенія Гінзбург
17.02.2017 Євгенія Гінзбург

Реабилитация. Есть ли у вас план?

Ангеліна Шостак
17.01.2017 Ангеліна Шостак

Советы от “бывалой”
Перевірити наявність ліків


Популярні