Онко портал » 18 продуктів, які можуть зробити нас довгожителями

18 продуктів, які можуть зробити нас довгожителями

18_produktiv_yaki_mojut_zrobiti_nas_dovgojitelyami

Газета  Time  опублікувала дослідження, яке визначило  продукти, які можуть позитивно впливати на довголіття. У  цьому рейтингу і їжа , яка може убезпечити від розвитку пухлинних процесів. У таких продуктах містяться антиоксиданти, вітаміни та мінерали, пов’язані із довголіттям. Отже, 18 абсолютно доступних продуктів.

Брокколі

Містить імуностимулюючі з’єднання, запобігають виразки шлунку та раку.

Лосось

Багатий на омега-3 ненасичені жирні кислоти (містяться також у тунці, макрелі та сардинах). При регулярному вживанні зменшує ризик серцевих захворювань і запобігає запаленням.

Вода

Гарна гідрація знижує ризик утворення тромбів. Це також допоможе почуватися молодше, мати багато енергії.

Як відомо, нещодавно з’явилася суперечлива інформація про те, що людина не мусить заливати в себе по 8 склянок води на день, якщо не хоче, і суспільство зовсім не потерпає від дегідратації. У цьому впевнений американський педіатр, професор Медичної школи Університету штату Індіана Аарон Е. Керролл.

Ягоди

Полуниці, чорниці, малина – всі вони містять антиоксиданти, які захищають від хвороб, що загрожують життю. Всі ягоди пригнічують розмноження шкідливих бактерій та вірусів, сприяють знешкодженню токсичних речовин, запобігають утворенню каменів тощо.

Часник

Він не зробить свіжим ваше дихання, але його фітохімічні властивості зупиняють формування канцерогенних сполук в організмі.

Оливкова олія

Її мононасичені жири пов’язані з мозком і здоровим серцем та профілактикою раку. Крім того, дерматологи кажуть, що жінки, які вживають оливкову олію, мають менше пошкоджену шкіру та зморшки.

Китайська листова капуста

У дослідженні Університету Вандербільта, китайці, які подолал рак, харчувалися за дієтою з високим вмістом овочів сімейства хрестоцвітних. Вони мали менший ризик рецидиву та смерті.

Авокадо

Авокадо знижує рівень шкідливого холестерину та збільшує рівень хорошого (ліпопротеїни високої щільності).

Крім того, кава, авокадо, зелений чай допомагають звільнитися від стресу.

Помідор

Має найкращий антиоксидант лікопен, особливо у рожевих томатах.

Квасоля

Окрім природнього білка, бобові містять високий вміст клітковини та мають низький рівень жиру. Мыстять багато поживних речовин (на один грам найбільше за будь-яку іншу їжу).

Цільні зерна

У дослідженні, в якому брали участь більше ніж 4 тис. жінок – ті, хто їли багато зернових, мали на 31% нижчий ризик захворіти на рак, навідміну від тих, хто не їв. Крім того, вони менше мали проблем із серцем.

Червоне вино

Невелика кількість червоного вина на день допоможе зменшити стрес та гарно впливає на здоров’я в цілому.

Зелень

В одному із досліджень люди, які їли чашку приготованої зелені щодня, мали вдвічі менше шансів померти у найближчі 4 роки, навідміну від тих, хто цього не робив.

Чай

Зелений чай варто пити, аби зменшити ризик захворіти на серцево-судинні захворювання і деякі види раку.

Кава

Кофеїновий ранок може продовжити вам життя. Кава захищає від хвороби Альцгеймера і Паркінсона, а дослідження, проведене у 2012-ому році показало, що ті, хто п’є каву, живе довше.

Чорний шоколад

У дослідженні 1999-го року у Гарвардському університеті, в якому брали участь 8 тис. осіб ті, хто їли чорний шоколад три рази на місяць, жили на рік довше, навідміну від тих, хто цього не робив.

Горіхи

Горіхи – здорова закуска і перекус. Вони містять корисні для серця жири, білки, вітаміни, мінерали та клітковину.

Червона капуста

Яскраво пофарбовані овочі корисні для мозку та захищають від раку.

Джерело: Українська правда

Всі статті розділу: "Харчування"
Руслана Холохоренко
04.03.2017 Руслана Холохоренко

Самое сложное испытание

Євгенія Гінзбург
17.02.2017 Євгенія Гінзбург

Реабилитация. Есть ли у вас план?

Ангеліна Шостак
17.01.2017 Ангеліна Шостак

Советы от “бывалой”
Перевірити наявність ліків


Популярні