Онко портал » Anitq care. Турбота про жвнку після операції на грудях

Anitq care. Турбота про жвнку після операції на грудях

f_10937826611467893055

Рак молочної залози є одним із найпоширеніших видів раку у жінок в Україні. Хоча зараз в медицині розвинена тенденція органозберігаючих операцій, у значній кількості випадків, аби вилікувати жінку, лікарям доводиться вдаватися до мастектомії. І діагноз, і лікування, і така травмуюча операція важко переносяться жінками. Система охорони здоров’я в Європі сильно відрізняється від звичної нам. У Німеччині та інших країнах Європи жінка отримує комплексну медичну допомогу в клініці, і ця допомога, як правило, включає в себе консультацію і підбір всього необхідного після видалення грудей, в тому числі, протезів і білизни. Таким чином, коли жінка виходить із клініки після операції, ніхто не помітить змін, що відбулися з нею. Це надає їй впевненість. У нашій країні, в більшості випадків, це не так. Існує державна програма бюджетної видачі спеціалізованої білизни і протезів, але вибір їх в рамках цієї програми дуже обмежений, і щоб їх отримати, необхідно докласти чималих зусиль. Найчастіше після операції жінці складно – і фізично, і психологічно. А протез і спеціальна білизна – це не тільки питання краси. Ваговий баланс винятково важливий для здоров’я хребта і внутрішніх органів після радикальних операцій на грудях.

З 1886 року компанія «Anita» займається виробництвом жіночої білизни. Сьогодні вона випускає п’ять серій продукції, які допомагають жінці відчувати себе комфортно і впевнено на будь-якому етапі її життя. Це повсякденна білизна, білизна для періоду вагітності та годування, професійна спортивна білизна і білизна для жінок з пишними грудьми. Але особливу увагу і весь свій накопичений досвід направляється на серію продукції для жінок після мастектомії – Anita care.

IMG_4072

Ця серія складається з протезів, білизни та купальників, які повністю комплементарні, тобто, ідеально поєднуються один з одним. Крім того, серія включає моделі компресійної післяопераційної білизни і бандажі, необхідні, зокрема, після пластичних операцій на грудях і абдомінальних операцій. Для профілактики і зниження негативних проявів лімфостаза рук (порушення лімфотоку) компанія пропонує компресійні рукава. Як говорить онкохірург-мамолог Максим Сильвестров: «Завдання фахівців – своєчасно інформувати пацієнток про правильну післяопераційну поведінку. Від цього може залежати якість їх подальшого життя. Я давно знайомий і можу впевнено рекомендувати компресійну білизну, протези і спеціальну повсякденну білизну Anita care своїм пацієнткам».

1020X_Image(1)

1100_1115_007_A12_0007(1)

Для того, щоб зробити процес вибору білизни найбільш комфортним, колектив українського представництва прийшов до ідеї створення мережі салонів-кабінетів. І сьогодні в Україні працюють 5 салонів-кабінетів в Києві, Львові, Дніпрі, Одесі та Харкові. Всі консультанти, що працюють в них, пройшли сертифікацію в Німеччині. У спеціально обладнаних кабінетах не тільки кожна жінка після мастектомії, але також і її родичі можуть отримати безкоштовну консультацію щодо підбору протезів і білизни, отримати рекомендації щодо розроблення руки з прооперованого боку і, в цілому, поради щодо поведінки в післяопераційний період.

 

IMG_4080

Фахівці компанії завжди готові відповісти на питання:
Телефони:
+38 (057) 706 09 36

+38 (050) 364 29 90

E-mail: info@anita.ua

Сайт: www.anita.ua

Facebook: https://www.facebook.com/anitacareua/

Відеоісторію фахівця компанії, яка пройшла через діагноз “рак грудей” дивіться ТУТ
Як проходять зустрічі Клубу Anita care дивіться ТУТ

Всі статті розділу: "Фізична реабілітація"
Руслана Холохоренко
04.03.2017 Руслана Холохоренко

Самое сложное испытание

Євгенія Гінзбург
17.02.2017 Євгенія Гінзбург

Реабилитация. Есть ли у вас план?

Ангеліна Шостак
17.01.2017 Ангеліна Шостак

Советы от “бывалой”
Перевірити наявність ліків


Популярні