Онко портал » Клуб турботи і підтримки

Клуб турботи і підтримки

f_12058610111468574540

Консультанти Anita care кожного дня зустрічаються з жінками, які перебувають на різних етапах лікування, реабілітації або одужання. І вони розуміють, наскільки важливо для таких жінок спілкування. У 2015 році був створений Клуб Anita care – місце, де жінки, які зіткнулися з таким серйозним захворюванням, могли б зустрітися, поговорити, обмінятися досвідом боротьби з хворобою і просто відпочити. Ніхто не готовий до змін, з якими доводиться мати справу після операції на грудях, але від них нікуди не дітися, з ними доводиться справлятися.

IMG_1647

Щомісяця Клуб відкриває свої двері в одному з міст: Києві, Львові, Дніпрі, Одесі та Харкові. Участь в Клубі – безкоштовна. Кулінарний майстер-клас, скрапбукінг, декупаж або Ебру, флористичний майстер-клас або йога, скандинавська хода або живопис, походи в ботанічні сади, на виставки і в театри – тема зустрічі завжди цікава. Хтось мріяв про це, але у вирі роботи і повсякденних справ ніяк не знаходив часу і сил, а хтось навіть не знав, що буває таке хобі.

 

IMG_3904

І дуже часто рак молочної залози стає поштовхом до глобального перегляду життєвих цінностей, до початку нового, більш повного життя. Щоразу учасниці ще довго сидять за чаєм і діляться своїм досвідом життя після хвороби. Деякі жінки, вперше зустрівшись в Клубі, стали справжніми подругами. І приходить розуміння того, що ти не одна зі своїми проблемами, що є люди, які готові подбати і підтримати.

IMG_8279

IMG_9810

Всі статті розділу: "Фізична реабілітація"
Руслана Холохоренко
04.03.2017 Руслана Холохоренко

Самое сложное испытание

Євгенія Гінзбург
17.02.2017 Євгенія Гінзбург

Реабилитация. Есть ли у вас план?

Ангеліна Шостак
17.01.2017 Ангеліна Шостак

Советы от “бывалой”
Перевірити наявність ліків


Популярні